NFT Ticaret Hacmi Ocak Ayında Rekor Kırdı

NFT Çılgınlığı her şeye rağmen tüm hızıyla devam ediyor. Ocak 2022 ayında NFT market satışları tam 16 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Blockchain dapp marketi ve ranklama şirketi DappRadar’ın verilerine göre, NFT market hacmi Ocak ayında 16 milyar dolar olarak gerçekleşti. Looksrare ve Opensea’nın yanı sıra bir çok NFT marketi bu hacmin patlamasında büyük rol aldı.

NFT Sektörünün Yeni Yıldızı, Looksrare Oldu !

NFT alanının yeni bir lideri var artık, Looksrare! LOOKS token ödül programı tarafından manşetlere giren yeni platform oldu. 10.7 milyar dolarlık işlem hacmi ile zirveye çıktı. OpenSea toplam 4.7 milyar dolarlık işlem gerçekleştirdi.

Kriptopara piyasasında yaşanan olumsuz havaya rağmen NFT marketleri popüleritesini arttırdı. Dappradar’daki finans ve araştırma başkanı Modesta Mastoid şu sözleri söyledi:

Geçtiğimiz bir kaç aya bakarsak, kriptoyu elinde tutan herkes için oldukça kasvetli geçti. Ancak blockchain endüstrisinin performansı tünelin sonunda parlak bir ışık olacak. Bu ay gördüğümüz rakamlar, nihayetinde olumsuz piyasa duyarlılığına karşı koyacak olan alan için istikrar ve artan olgunluk gösteriyor.

Modesta Masoit
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.