Uzun bir aradan sonra Zebpay tekrar Hindistan borsasında

Zebpay, Hindistan merkez bankası (RBI) getirdiği bankacılık yasağı nedeniyle yerel kripto para birimi işlemlerini kapattıktan sonra bir yıldan fazla bir süre Hindistan’a tekrar geri dönüyor. Yeni bir liderlik...

199 0
199 0
hindistan merkez bankasi 1

Zebpay, Hindistan merkez bankası (RBI) getirdiği bankacılık yasağı nedeniyle yerel kripto para birimi işlemlerini kapattıktan sonra bir yıldan fazla bir süre Hindistan’a tekrar geri dönüyor. Yeni bir liderlik ekibi altında, borsa ayrıca bir kripto-kripto borsası ve kullanıcıların pasif gelir elde etmesinin bir yolu da dahil olmak üzere bir dizi yeni hizmet ile ticaretine orada yeniden merhaba diyecek.

Şirket: “Zebpay geri döndü”

Daha önce Hindistan’daki en büyük kripto para borsalarından biri olan Zebpay Çarşamba günü yaptığı açıklamada, kendi ülkesinde yeniden başlatılacağını açıkladı. Şirket “Zebpay geri döndü” sloganı ile yeniden piyasada.

Borsa CEO’su Rahul Pagidipati, “Yeni bir CFO, CMO ve Baş Strateji Görevlisi ile, dünyanın en güvenilir, yenilikçi blockchain hizmet şirketlerinden biri olmak için yeni bir vizyonumuz var” dedi.

Zebpay, RBI’nin bankacılık yasağının yürürlüğe girmesinden birkaç ay sonra, Eylül 2018’de Hindistan döviz işlemini kapattı. “Banka hesaplarındaki engel, işimizi ve müşterimizin işlerini anlamlı bir şekilde gerçekleştirme yeteneğimizi sakatladı. Bu noktada, kripto para birimi değişim işini yürütmek için makul bir yol bulamıyoruz. Sonuç olarak, değişim faaliyetlerimizi durduruyoruz ”dedi. Hindistan’dan ayrıldıktan sonra şirket, Avrupa ülkeleri ve Avustralya gibi denizaşırı operasyonlar kurdu.


Yorum