Son 10 yılda Bitcoin, piyasayı değiştirdi

Son 10 yılda Bitcoin, piyasaları artan bir parabolik ilgi ile etkiliyor. FED gibi merkez bankaları enflasyon oranlarını sabit tutamadı. Bu dalgalanma akıllara Bitcoin ve altcoinlerin piyasa varlığını belli...

180 0
180 0
Bitcoin 1

Son 10 yılda Bitcoin, piyasaları artan bir parabolik ilgi ile etkiliyor. FED gibi merkez bankaları enflasyon oranlarını sabit tutamadı. Bu dalgalanma akıllara Bitcoin ve altcoinlerin piyasa varlığını belli ettirmeleri için aslında büyük bir fırsat. BTC bu trendden faydalanabilir. En değerli kriptonun önümüzdeki mayısta yarıya indirilmesinden sonra, madalyonun diğer dünya para birimlerine karşı meşru rekabetçi bir değer deposu haline gelmesi için “ekonomik olarak tartışılmaz nedenleri” olacaktır.

Bir önceki yarılanma (Halving) olayında 12.5 BTC mining ödülüydü. Şimdi ise mayıs ayında gerçekleşecek mining ödülü 6.25 olacak. Bu Bitcoin’i daha değerli kılacak.

10 yılda Bitcoin

İlk çıktığından bugüne aşama aşama büyüyen ve aynı şekilde piyasayı adım adım değiştiren kripto paralar, dalga dalga iniş çıkışlar yaşayarak tahminleri alt üst etmeye devam ediyorlar.


Yorum