Raoul Pal: Bitcoin dünyayı yiyor !

Global Macro Investor ve Real Vision Group’un kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, Bitcoin’in neden şu anda etrafındaki her şeyi emip yok eden “süper kütleli bir kara delik” haline...

975 0
975 0
raoul pal

Global Macro Investor ve Real Vision Group’un kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, Bitcoin’in neden şu anda etrafındaki her şeyi emip yok eden “süper kütleli bir kara delik” haline geldiğini açıkladı.

Diğer varlıkları, BTC ‘den daha fazla elinde tutumak mantıklı değil

“Bitcoin dünyayı yiyor” diyen Raoul Pal, Twitter mesajında bir kaç saat önce böyle bahsetti. Bitcoin’i çevresindeki her şeyi yok eden “süper kütleli kara delik” ile kıyasladı. Altın’ın düşüşe gecmesi, bazı altın yatırımcılarını önümüzdeki günlerde ve aylarda BTC’ye yönelmeye sevk edebilir.

Atmış olduğu bir dizi tweet ile altın ile lider kripto parayı karşılaştıran Pal, grafiğin altın için kötü senaryo doğurabileceğini söyledi.

altin bitcoin grafigi
Altın / Bitcoin – Gold/XBT

Bitcoin’i dünya devi Nasdaq ile karşılaştırarak devam etti. PayPal, Bitcoin’in performansını Nasdaq ile karşılaştırdı. Bazı tüccarların yakın gelecekte Bitcoin’e nasıl geçebileceğini belirtti. Ayrıca, Bitcoin’in fiyatını bankaların son yıllardaki performansıyla karşılaştırdığı bir grafik paylaştı. Son birkaç gün içinde, Bitcoin’e karşı tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştılar ve bu eğilim gelecekte de devam edebilir. Örnek olarakta Amazon hisse fiyatlarını BTC ile karşılaştıran bir grafikte paylaştı.

amazon bitcoin grafik
Amazon / Bitcoin Grafiği


Yorum