Yeni DeFi Token ‘ı, bir günde 140 kat artış yaptı

Kendisini bir “tokenize risk protokolü” olarak tanıtan yeni bir merkezi olmayan finans varlığı (DeFi), 24 saat içinde ilk teklif fiyatından 140 kat artış sağladı. Yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmeyi...

305 0
305 0
bond token

Kendisini bir “tokenize risk protokolü” olarak tanıtan yeni bir merkezi olmayan finans varlığı (DeFi), 24 saat içinde ilk teklif fiyatından 140 kat artış sağladı. Yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı.

Yeni başlatılan kriptopara projesi Barnbridge (BOND), yönetişim koini BOND’un lansman gününde ilk fiyatı 1,33 dolardı. Daha sonra inanılmaz artışlar kaydederek yükselen bu kriptopara 185 dolara kadar yükseldi.

barnbridge BOND Grafigi
Kaynak: CMC


Kullanıcılar risk iştahlarına göre yatırım yapma seçeneği sunuyor !

Protokolün teknik incelemelerine göre, Barnbridge getiriyi sabit oranlara dönüştürme sözü veren ürünlerle mevcut DeFi platformları tarafından sunulan mevcut değişken faiz oranlarını değiştirmeyi hedeflediğini söylüyor. Barnbridge faiz oranlarını risk dilimlerine ayırdığından, kullanıcılar risk iştahlarına göre yatırım yapma seçeneğine de sahip olacaklar.

BOND ‘un faizi nasıl işliyor?

Havuza katılmak için fonları gönderdikten sonra, kullanıcı risk dilimine kendisi karar veriyor. Tüm kredinin % 10 faiz oranına sahip olduğunu varsayalım. Kıdemli dilim belirteçleri, değişken faiz oranına sahip küçük dilim ile % 5 sabit faiz karşılığında satılır. Tüm portföyün toplam 100 DAI için % 10’luk bir getiri oranına sahip olduğunu varsayarsak, öncelikli dilimlerin ilk olarak 700 DAI (35 DAI) yatırımlarının % 5’ini geri ödedikten sonra, küçük dilimler için 65 DAI geliriniz olur.

BarnBridge hakkında

BarnBridge fiyatı bugün 147,70 Amerikan Doları ve 24 saatlik işlem hacmi 1.254.982 dolar olarak kayda geçmiş. BarnBridge, son 24 saatte % 4,67 düştü. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 2468 olarak gerçekleşmiştir. Bu arada henüz piyasa değeri belli değil. Dolaşan arz mevcut değildir ve maks. tedarik mevcut değil. BarnBridge ticareti yapmak için en iyi borsalar Uniswap, Bilaxy, Hoo, Hotbit, Idex.


Yorum