Bu kripto para “uyuyan dev” olabilir

Bu kripto para adeta uyuyan bir dev misali. Bahsettiğimiz dijital varlık Ether’in rakibi NEO’dur. Kripto piyasaları bu sabah biraz volaliteyle karşılaşmış olsa da, altcoinlerin son birkaç gün ve...

199 0
199 0
neo kripto para coin 1

Bu kripto para adeta uyuyan bir dev misali. Bahsettiğimiz dijital varlık Ether’in rakibi NEO’dur.

Kripto piyasaları bu sabah biraz volaliteyle karşılaşmış olsa da, altcoinlerin son birkaç gün ve haftalarda sağlam bir yükseliş trendine yakalandığını ve bu momentumun, yatırımcıların öngördüğü kehanette bulunan “alteseason” un sembolik olduğunu belirtmek gerekir.

ETH’nin en güçlü rakibi

Bitcoin 10 bin dolarda tutunduğu sürece altcoinler yükselen çizgisini bozmayacaktır. Büyük bir ivme görebilecek bir sonraki altcoin, analistlerin önemli bir yukarı doğru hareket için yukarı çıkabileceğine inandıkları NEO olacaktır. Ethereum ‘un en güçlü rakibi olarak gösterilen bu kripto para boğaları ne zaman salacak göreceğiz.

Bu kümelenmiş kripto pazarı, dün Bitcoin’in 10.000 doların altına düştüğünde ayıların çoğunu bozan bir türbülansa neden olmuştu ve bu da çoğu büyük altcoinin anında son kazanımlarından bazılarını da kaybetmesine neden oldu.

NEO, TraderXO’nun dediğine göre “bir uyuyan dev” olabilir

Twitter’da popüler bir kripto analisti olan TraderXO’nun “bir uyuyan dev” olduğunu düşündüğü bir tweet’de açıkladığı gibi, “yüz sökme” mitingini gören bir sonraki büyük kripto olabilir diye düşünüyor.


Yorum